SİZİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ Yurtiçi Oteller
Güncel Yurtiçi Oteller

Farklı zevklere ve ilgi alanlarına göre hizmetler sunan bu oteller, hem her bütçeye uygun fiyatları hem de bulundukları bölge itibariyle oldukça değişik seçenekler sunarlar.

Adam & Eve Hotels
Ultra Her Şey Dahil
İskele Mevkii- Belek, Antalya
Susesi Luxury Resort
Ultra Her Şey Dahil
İskele Mevkii- Belek, Antalya
Sueno Hotels Beach Side
Ultra Her Şey Dahil
Antalya - Side-Sorgun
SİZİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ Yurtiçi Turlar
Güncel Yurtiçi Turlar

Anadolu’nun farklı şehirlerinde, dilerseniz dünyanın dört bir köşesinde, kısa ya da uzun süreli,yakınya da uzak mesafede bir tatil planlayıp yepyeni hikayelerin peşine düşebilirisiniz.

Dogu Karadeniz Turlari
5 Gece Otel Konaklamasi
Gökçeada Bozcaada Turu 1 Gece Konaklama ?stanbul Ç?k??l?
Gökçeada
Gökçeada
Uçakl? Butik Mardin Turu
Mardin
SİZİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ Yurtdışı Turlar
Güncel Yurtdışı Turlar

Cengiz Turizm güvencesi ile size en uygun tarihlerde, farklı hava yolu seferleri,  uzun ya da kısa tur programları ile hazırlanan tur paketlerinden birini seçip, rezervasyonunuzu kolayca gerçekleştirebilirisiniz.

Paris Disneyland - Pegasus Havayollari Ile 4 Gece
Paris
Los Angeles - Las Vegas - San Francisco Thy Ile 7 Gece
5 Gece Otel Konaklamas?
Çöl Safari Dahil Dubai Turu
Dubai
DÜNDEN BUGÜNE CENGİZ TURİZM
Hakkımızda

Turizm Ve Seyahat alanında TURSAB(Türkiye Seyahat Acentalar Birliği 1283 belge no) A Grubu Seyehat Acentası statüsüyle ve IATA (Uluslar arası tüm hava yolları bilet satış yetkisi) belgesine sahip acentemiz, profesyonel kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır 140 ülkede 270 hava yolu firması ile yurt içinde 1200’den fazla otelle, yurt dışında ise 95,000’den fazla otelle anlaşmamız bulunmaktadır. Başarılı ve uzun sürecek iş birlikteliğimizi, en yüksek hizmet standardını en ekonomik yoluyla sunarak pekiştirmeyi misyon edindik. 1983 Yılından bugüne edinmiş olduğumuz tecrübemiz ile bu alanda en iyi hizmeti sunmaktayız. Ele aldığımız her projeyi en ince ayrıntısına kadar gerçekleştirerek size sadece organizasyonumuzun sağladığı haklı gururu yaşatırız. Sektörde kaliteyi ve iyi hizmeti vermeyi ilke edinen acentamız. Tüm organizasyon boyunca takım ruhu içerisinde sizlerin gösterdiği hassasiyete ortak olacaktır.

Devamı